ABD’den Türkiye’deki vatandaşlarına uyarı ! « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

ABD’den Türkiye’deki vatandaşlarına uyarı !

Acil mesaj olarak belirtilen habere göre;ABD terör örgütünün Türkiye’de Halkın yogun olduğu yerlere Yönelik saldırılar yapacağına dair kesin bulgular elde ettiğinin bilgisi verildi. E-posta’ya göre Türkiye’deki yabancı turistlerin terör örgütünün Hedefinde oldugu ifade edildi. Büyükelçilik Nisan ayı başında ise vatandaşlarına;Bitlis Şanlıurfa, Hatay, Kilis, Gaziantep, , Şırnak, Diyarbakır, Van, Siirt, Muğla Batman, , Tunceli, Hakkari,  Adana, […]

ABD’den Türkiye’deki vatandaşlarına uyarı !
27 Nisan 2016 - 11:00 'de eklendi

Acil mesaj olarak belirtilen habere göre;ABD terör örgütünün Türkiye’de Halkın yogun olduğu yerlere Yönelik saldırılar yapacağına dair kesin bulgular elde ettiğinin bilgisi verildi.

E-posta’ya göre Türkiye’deki yabancı turistlerin terör örgütünün Hedefinde oldugu ifade edildi.

Büyükelçilik Nisan ayı başında ise vatandaşlarına;Bitlis Şanlıurfa, Hatay, Kilis, Gaziantep, , Şırnak, Diyarbakır, Van, Siirt, Muğla Batman, , Tunceli, Hakkari,  Adana, Mardin,İzmir ve Batman ile ilgili dikkatli olun uyarısında bulunmuştu.

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği Nisan ayında İstanbul ve Antalya’daki vatandaşlarına turistik bölgelere yönelik “inandırıcı tehditler” olduğu yönünde internet sitesinden bir haber yayınlamıştı

“ABD vatandaşları için acil durum mesajı” başlığı taşıyan haberde, “Bu bölgelerin yakınlarındaysanız, lütfen dikkatli olun. Can güvenliğiniz için, yerel medyayı takip etmenizi öneririz . denmişti.

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’nden Türkiye’deki Vatandaşalarına uyarı mesajı yayınladı.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER