Bartın’da Hamile Kadın ve Eşine Şiddet « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Bartın’da Hamile Kadın ve Eşine Şiddet

Bartın’da eşi Ve 6 aylık hamile kadına şiddet Akşam saatlerinde köpekleriyle yürüyüse çıkan aileye iddialara göre 2 kişi saldırdı.Alkollü olduğu ileri sürülen şahıslar köpeği sevdiği sırada aileye küfür etti. Tartışmanın kavgaya dönmesiyle Gökhan Dağdelen ve 6 aylık hamile eşi Öznur dağdelen tekme ve yumruk darbeleriyle yaralandı.Polis olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı. Çevredekilerin haber verdiği […]

Bartın’da Hamile Kadın ve Eşine Şiddet
29 Nisan 2016 - 19:45 'de eklendi

Bartın’da eşi Ve 6 aylık hamile kadına şiddet
Akşam saatlerinde köpekleriyle yürüyüse çıkan aileye iddialara göre 2 kişi saldırdı.Alkollü olduğu ileri sürülen şahıslar köpeği sevdiği sırada aileye küfür etti. Tartışmanın kavgaya dönmesiyle Gökhan Dağdelen ve 6 aylık hamile eşi Öznur dağdelen tekme ve yumruk darbeleriyle yaralandı.Polis olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı.
Çevredekilerin haber verdiği polis ve sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hamile kadın Bartın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine, eşi ise Bartın Devlet Hastanesine kaldırıldı. Bebeği ve kendisinin saglı kdurumu iyi olan Öznur Dağdelen olayın nasıl olduğunu şöyle anlattı.Eşimle akşam yürüyüse cıkmıştık yanımıza gelen 2 kişi bize küfür etti , çıkan arbedede ben yere düştüm.Eşim hamile diye bagırmasına ragmen alnıma ve karnıma tekme atmaya devam ettiler.çagrılan ambulansla hastaneye geldik .Çiftin şikayetçi olduğu Ç.Ç. ve Z.Y., polis tarafından yakalarak gözaltına alındı.

Gökhan Dağdelen ayakta tedavisinin ardından taburcu edildi, eşi ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu ancak hastanede bir gün müşahede altında tutulmasına karar verildiği belirtti.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER