Bayhan’dan Yeni Albüm Süprizi « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Bayhan’dan Yeni Albüm Süprizi

Hakkında yapılan yorumlara bakmadan yoluna devam ettiğini açıkladı. Popstar Yarışmasında ilginç tarzıyla tanınan Bayhan Gürhan ‘dan yeni bir albüm haberi geldi. Caz formatında ilahi albümü çıkaracağını söyleyen Bayhan bunun ilk olacağından çok heyecanlı olduğunu söyledi. Yeni bir proje hazırlığımız var ilahiyi çok seviyorum albüm için çok heyecanlıyım dedi. Bayhan Gürhan Kimdir 14 Mart 1980 tarihinde […]

Bayhan’dan Yeni Albüm Süprizi
29 Nisan 2016 - 20:04 'de eklendi

Hakkında yapılan yorumlara bakmadan yoluna devam ettiğini açıkladı.

Popstar Yarışmasında ilginç tarzıyla tanınan Bayhan Gürhan ‘dan yeni bir albüm haberi geldi. Caz formatında ilahi albümü çıkaracağını söyleyen Bayhan bunun ilk olacağından çok heyecanlı olduğunu söyledi. Yeni bir proje hazırlığımız var ilahiyi çok seviyorum albüm için çok heyecanlıyım dedi.

Bayhan Gürhan Kimdir
14 Mart 1980 tarihinde Adana’da doğmuştur.2003 yılında düzenlenen sunuculuğunu Haldun Dormen ve Gamze özçelik’in yaptığı Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Armağan Çağlayan’ın jüriliğini yapmış olduğu Popstar Türkiye’de 3. olarak yarışmayı bitirmiştir. Yarışmanın ardından Albüm çıkaran ve dizilerde konuk oyuncu olarak karşımıza çıkan sanatçı İlahi Albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER