Darbemi oldu? işte tüm detaylar! « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Darbemi oldu? işte tüm detaylar!

Türkiye’nin içinde oldugu olağanüstü durumla ilgili Başbakan Binali Yıldırım canlı yayına telefonla bağlanarak açıklama yaptı.   ‘DARBE DEMEK DOĞRU OLMAZ’ “Bunun adına henüz bir darbe demek doğru olmaz, bir kalkışma olduğu doğrudur. Milletimiz rahat olsun asla demokrasiyi kesintiye uğratacak hareketlere müsaade etmeyeceğiz. Güvenlik güçlerimiz harekete geçmiştir gereği yapılacaktır.”   Yıldırım olaylarla ilgili şu açıklamada olundu: “Bir […]

Darbemi oldu? işte tüm detaylar!
15 Temmuz 2016 - 23:32 'de eklendi

Türkiye’nin içinde oldugu olağanüstü durumla ilgili Başbakan Binali Yıldırım canlı yayına telefonla bağlanarak açıklama yaptı.

 

‘DARBE DEMEK DOĞRU OLMAZ’

“Bunun adına henüz bir darbe demek doğru olmaz, bir kalkışma olduğu doğrudur. Milletimiz rahat olsun asla demokrasiyi kesintiye uğratacak hareketlere müsaade etmeyeceğiz. Güvenlik güçlerimiz harekete geçmiştir gereği yapılacaktır.”

 

Yıldırım olaylarla ilgili şu açıklamada olundu:

“Bir kalkışma ihtimali üzerinde çalışıyoruz. Belli ki emir komuta zinciri olmadan asker içerisindeki bazı kişilerin kanunsuz bir eylemi oldu. Milletimiz bilsin ki demokrasiye zarar getirecek hiç bir faaliyete izin verilemez. Vatandaşın seçtiği hükümet iş başındadır. Bunun iş başından gitmesi ancak milletin iradesiyle olur. Bu kalkışmayı, bu çılgınlığı yapanlar en ağır şekilde bedelini ödeyecek. Asla ve asla bu gibi kalkışmalara pabuç bırakmayacağız. Vatandaşlarımız sakin olsunlar. Bu gibi kalkışmalara müsaade etmeyeceğimizi bilsinler. Milletimiz sakin olsyolun.”

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER