Ekranların Son fenomeni Songül Kime Gönlünü Kaptırdı ? « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Ekranların Son fenomeni Songül Kime Gönlünü Kaptırdı ?

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında söylediği şarkılarla bi anda yıldızı parlayan gelin adayı Songül, Esra Erol’un programında ortaya çıktı. Esra Erol’un programındaki damat adaylarından Demir’e talip oldu. Songül ise Demir’in kendisini ona anlatmasını istedi.Demir’e karşı kalp atışlarımı durduramadığım için çıktım geldim dedi.Demir ise paravan açılsın söz çaya ve yemeğe gideceğim dedi.Demir ve songül önce çaya […]

Ekranların Son fenomeni Songül Kime Gönlünü Kaptırdı ?
27 Nisan 2016 - 17:00 'de eklendi

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında söylediği şarkılarla bi anda yıldızı parlayan gelin adayı Songül, Esra Erol’un programında ortaya çıktı.
Esra Erol’un programındaki damat adaylarından Demir’e talip oldu. Songül ise Demir’in kendisini ona anlatmasını istedi.Demir’e karşı kalp atışlarımı durduramadığım için çıktım geldim dedi.Demir ise paravan açılsın söz çaya ve yemeğe gideceğim dedi.Demir ve songül önce çaya çıktılar.Ardından yemeğe gitmeye karar verdiler.

Esra Erol’un programında boy gösteren Songül, açılışı yine şarkı ile yaptı. Talibini şarkı söyleyerek karşılayan Songül,Demir Bey’le olan görüşmesinin son kararı merak konusu oldu.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER