Erdoğan’dan ABD’ye sert sözler! ABD’ye dost demeye dilim varmıyor. | Haber - Son Dakika Haberler - En Son Gazete Haberler - Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Erdoğan’dan ABD’ye sert sözler! ABD’ye dost demeye dilim varmıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’ye çok sert sözlerle yüklendi. “Dost demeye dilim varmıyor. Türkiye’de kara listede olan FETÖ’cü ABD’de rektör olarak atanabiliyor.” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 9. Büyükelçiler Konferansı’nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, “Dost demeye dilim varmıyor. İşte bakıyorsunuz Türkiye’de kara listede olan FETÖ’cü ABD’de rektör olarak atanabiliyor.” dedi.   […]

Erdoğan’dan ABD’ye sert sözler! ABD’ye dost demeye dilim varmıyor.
09 Ocak 2017 - 16:27 'de eklendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’ye çok sert sözlerle yüklendi. “Dost demeye dilim varmıyor. Türkiye’de kara listede olan FETÖ’cü ABD’de rektör olarak atanabiliyor.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 9. Büyükelçiler Konferansı’nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, “Dost demeye dilim varmıyor. İşte bakıyorsunuz Türkiye’de kara listede olan FETÖ’cü ABD’de rektör olarak atanabiliyor.” dedi.

 

erfo

“NE KADAR ŞÜKRETSEK YETMEZ”

İftiralar geldikçe ihanetin büyüklüğünü daha iyi fark ediyoruz. Ülkemiz böyle bir badireyi atlattığı için ne kadar şükretsek azdır. Ben aziz milletin evladı olduğum Allah’a şükür ediyorum.

“MİLLİ SEFERBERLİK RUHUYLA MÜCADELE EDİYORUZ”

Mili seferberlik ruhuyla gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. 15 Temmuz darbe girişimi elbette tarihimizde devletimize yapılmış ne ilk nede sondur. Fakat uygulanış şekliyle en sinsi yapılmış darbe planıdır. İhanet ne kadar büyükse onun karşısında milletin kıyamı da bir o kadar zahmetli oldu.

“2023 BİR MİHENK TAŞIDIR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde:

“Binlerce yıllık devlet geleneğine sahip milletimiz için 2023 yılı bir mihenk taşıdır. Bildiğiniz gibi 2023 için iddialı hedefler ortaya koyduk ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bizi 2053 ve 2071 vizyonuna da sıçrayacağız.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER