Eski Haber spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde Ölü Bulundu « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Eski Haber spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde Ölü Bulundu

Eski Haber spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde ölü bulundu.18 yıl önce 2013 yılında intihar eden Metin Kaçan ile birlikte bir evde Güneş K. isimli bir kadına tecavüz etme olayından iddiasıyla yargılanmıştı. Alp Buğdaycı Metris cezaevin’de ölü bulundu. 52 yaşındaki Alp Buğdaycı’nın cesedi inceleme için Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Ölüm sebebiyle ile alakalı incelemeler sürüyor. Alp […]

Eski Haber spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde Ölü Bulundu
02 Haziran 2016 - 15:10 'de eklendi

Eski Haber spikeri Alp Buğdaycı Cezaevinde ölü bulundu.18 yıl önce 2013 yılında intihar eden Metin Kaçan ile birlikte bir evde Güneş K. isimli bir kadına tecavüz etme olayından iddiasıyla yargılanmıştı. Alp Buğdaycı Metris cezaevin’de ölü bulundu.

52 yaşındaki Alp Buğdaycı’nın cesedi inceleme için Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Ölüm sebebiyle ile alakalı incelemeler sürüyor.

Alp Buğdaycı’nın avukatı  kalp krizi geçirmiş olabileceğini  alın ve kulak bölgesinde kan olduğunu belirtti.

Polis ekipleri cezaevinde incelemelerini sürdürürken konu ile alakalı geniş çaplı soruşturma başlattı. Cezaevinde tutuklu yargılanan Alp Buğdaycı yakın zamanda Anayasa Mahkemesine de başvuruda bulunmuştu.

Alp Buğdaycı’nın kesin ölüm sebebi yapılacak otopsi’den sonra belirlenecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER