Gaziantep’te Çıkan Yangın da Baba ve 6 çocuğu Hayatını Kaybetti « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Gaziantep’te Çıkan Yangın da Baba ve 6 çocuğu Hayatını Kaybetti

Gaziantep’te çıkan yangında baba ve 6 çocuğu yanarak hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre uzun zamandır Taşlıca mahallesinde yaşayan hayvancılıkla yaşamını sürduren aile gece saatlerinde yaşadıkları evde uykuya daldı.Evden alevler yükseldiğini gören çevre sakinleri polis ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye anne Naciye Bakır’ı yarı baygın halde buldu.İlk müdahalesinin ardından Dr. Ersin Arslan Eğitim […]

Gaziantep’te Çıkan Yangın da Baba ve 6  çocuğu Hayatını Kaybetti
06 Mayıs 2016 - 10:12 'de eklendi

Gaziantep’te çıkan yangında baba ve 6 çocuğu yanarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre uzun zamandır Taşlıca mahallesinde yaşayan hayvancılıkla yaşamını sürduren aile gece saatlerinde yaşadıkları evde uykuya daldı.Evden alevler yükseldiğini gören çevre sakinleri polis ve itfaiyeye haber verdi.

Olay yerine gelen itfaiye anne Naciye Bakır’ı yarı baygın halde buldu.İlk müdahalesinin ardından Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Baba Mehmet Emin Bakır  ve 6 çocuğunun yaşamını kaybetttiği belirlendi.Cenazeler otopsi için Adli Tıp Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER