Hadise Servetine servet kattı! « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Hadise Servetine servet kattı!

Son zamanlarda Twist ve Türk Telekom’un reklamlarında oynayan sanatçı Hadise , son olarak Sırma grupla anlaşmıştı.Reklam filmlerinin karşılığında 1 milyon 200 bin lira alan ünlü popçu’ya yeni bir teklif daha götürdü.Reklamın satışlarına olumlu etkilediğini belirten firma diğer reklam kampanyalarındada Hadise ile yola devam etmek istediklerini belirttiler. Hadise Sırma Grup’un yurt dışındaki yüzü olaması karşılığında 6 […]

Hadise Servetine servet kattı!
26 Nisan 2016 - 19:47 'de eklendi

Son zamanlarda Twist ve Türk Telekom’un reklamlarında oynayan sanatçı Hadise , son olarak Sırma grupla anlaşmıştı.Reklam filmlerinin karşılığında 1 milyon 200 bin lira alan ünlü popçu’ya yeni bir teklif daha götürdü.Reklamın satışlarına olumlu etkilediğini belirten firma diğer reklam kampanyalarındada Hadise ile yola devam etmek istediklerini belirttiler.

Hadise Sırma Grup’un yurt dışındaki yüzü olaması karşılığında 6 milyon TL’lik teklife olumlu yanıt verdi. Avrupa ve Ortadoğu’da da satış gelirlerini arttırmak isteyen firma ünlü popçuya 6 milyon TL vererek prensipte antlaşma sağladılar.  Reklamlarda  Hadise’ye eşlik edecek erkek partnerinin  ismi ise şu anlık gizli tutuluyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER