Hadise’den soda banyosu « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Hadise’den soda banyosu

Pop müziğin sevilen ismi Hadise, Fenerbahçe Parkı’ndaki çekimlerde kız kardeşinin hazırladığı elbise ile kamera karşısına geçti. Şarkıcı, özel vinçler yardımıyla püskürtülen maden suyunun altında sırılsıklam yıkadılar.   Hadise, reklamda kardeşi Derya Açıkgöz tarafından özel olarak yapılan konsepte uygun limon sarısı elbise giydi. Dünyaca ünlü ve ödüllü Belçikalı reklam yönetmeni Bruce Parramore’nin 125 kişilik bir kadro […]

Hadise’den soda banyosu
23 Nisan 2016 - 12:49 'de eklendi

Pop müziğin sevilen ismi Hadise, Fenerbahçe Parkı’ndaki çekimlerde kız kardeşinin hazırladığı elbise ile kamera karşısına geçti. Şarkıcı, özel vinçler yardımıyla püskürtülen maden suyunun altında sırılsıklam yıkadılar.

 

Hadise, reklamda kardeşi Derya Açıkgöz tarafından özel olarak yapılan konsepte uygun limon sarısı elbise giydi. Dünyaca ünlü ve ödüllü Belçikalı reklam yönetmeni Bruce Parramore’nin 125 kişilik bir kadro ile çektiği reklam, 25 Nisan’dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. 25 kişilik özel dans ekibiyle görsel bir şölen sunan Hadise, set aralarında ise bol bol limon aromalı maden suyu içti.

 

Yaklaşık 11 saat süren çekimlerde, yarım ton maden suyu tüketildi Özel vinçler yardımıyla sağanak olarak yağdırılan maden suyunun altında sırılsıklam olan Hadise, reklam filminde maden suyunun canlandırıcı etkisine ve doğallığına dikkat çekti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER