İzdivaç programında yeni bir skandal daha « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

İzdivaç programında yeni bir skandal daha

  Zuhal Topal’la İzdivaç programında Evlilik programlarına katılıp evleneceği insanı bulacağına inandığını söyleyen Timuçin Fırat K. aynı programda tanıştığı Selin G. olan birllikteliğinden Selin G. nin hamile oldugunun ortaya çıkmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı.   Selin G. şiddet gördüğü gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak şikayette bulunup korunma talep etti. Psikolojik ve fiziksel şiddete maruz […]

İzdivaç programında yeni bir skandal daha
24 Nisan 2016 - 20:14 'de eklendi

 

Zuhal Topal’la İzdivaç programında Evlilik programlarına katılıp evleneceği insanı bulacağına inandığını söyleyen Timuçin Fırat K. aynı programda tanıştığı Selin G. olan birllikteliğinden Selin G. nin hamile oldugunun ortaya çıkmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı.

 

Selin G. şiddet gördüğü gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak şikayette bulunup korunma talep etti.
Psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kalınca ilişkiyi bitirmek istediğini belirten 7 aylık hamile kadın, Timuçin Fırat K.’nin boğazını sıktığını söyledi.

 

İddianameye göre Selin G nin annesi bir erkek tarafından gözleri önünde bıçaklanarak öldürüldü.Olaydan sonra büyük bir travma yaşadı. Selin G. nin avukatı Mehmet Dedeoğlu, müvekkilinin can güvenliğinden endişe ettiğini anlattı. Mahkeme, Timuçin Fırat K. ye 1 ay uzaklaştırma cezası verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER