İZMİR’DE İNTİHAR EDEN BABA HAYATINI KAYBETTİ « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

İZMİR’DE İNTİHAR EDEN BABA HAYATINI KAYBETTİ

İzmir’de yaşayan Evli ve 2 çocuk babası intihar etti. Ardında intihar notu bırakıp Göğsüne dayadığı pompa tüfekle intihar eden Ömer Ateş yaşamını kaybetti. İntihar olaylarına bir yenisi daha izmir’de meydana geldi.Olay Bugun sabah saatlerinde İzmir Manavkuyu Mahallesinde gerçekleşti.Evli ve 2 çocuk babası Ömer Ateş çalıştığı ekmek fırınına gelerek arkadaşlarıyla sohbet ederken sigara içmek için dışarı […]

İZMİR’DE İNTİHAR EDEN BABA HAYATINI KAYBETTİ
27 Nisan 2016 - 15:32 'de eklendi

İzmir’de yaşayan Evli ve 2 çocuk babası intihar etti.
Ardında intihar notu bırakıp Göğsüne dayadığı pompa tüfekle intihar eden Ömer Ateş yaşamını kaybetti.

İntihar olaylarına bir yenisi daha izmir’de meydana geldi.Olay Bugun sabah saatlerinde İzmir Manavkuyu Mahallesinde gerçekleşti.Evli ve 2 çocuk babası Ömer Ateş çalıştığı ekmek fırınına gelerek arkadaşlarıyla sohbet ederken sigara içmek için dışarı çıktı. silah seslerini duyan çalışma arkadaşları kanlar içinde buldular.Hemen saglık ve polis ekiplerine haber verildi.

Gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Ömer Ateş’in hayatını kaybettiği anlaşıldı. Av tüfeği ile intihar ettiği belirlenen Ateş’in cesedi savcının incelemesi ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Polisin yaptığı araştırmada Ateş’in kullandığı araç içerisinde “Ben yoruldum hayat, hoşçakalın. Ölümümden kimse sorumlu değildir” notu bulundu. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER