Kayıp coçuk serdar dan kötü haber geldi « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Kayıp coçuk serdar dan kötü haber geldi

Ankara’da kayıp çocuktan acı haber geldi. Ankara’da 10 gündür kayıp olan 8 yaşındaki Serdar Kandemir’in cesedi akşam saatlerinde evlerinden kilometrelerce uzaklıktaki Etimesgut ilçesindeki Ankara çayı kenarında bulundu. Ankara’da, okuldan çıktıktan sonra 10 gündür kayıp olan tüm aramalara ragmen bulunamayan ilköğretim okulu öğrencisi 8 yaşındaki Serdar Kandemir en son görüldüğü yer olan İmrahor Deresi ve civarı […]

Kayıp coçuk serdar dan kötü haber geldi
25 Nisan 2016 - 12:41 'de eklendi

Ankara’da kayıp çocuktan acı haber geldi.

Ankara’da 10 gündür kayıp olan 8 yaşındaki Serdar Kandemir’in cesedi akşam saatlerinde evlerinden kilometrelerce uzaklıktaki Etimesgut ilçesindeki Ankara çayı kenarında bulundu.

Ankara’da, okuldan çıktıktan sonra 10 gündür kayıp olan tüm aramalara ragmen bulunamayan ilköğretim okulu öğrencisi 8 yaşındaki Serdar Kandemir en son görüldüğü yer olan İmrahor Deresi ve civarı günlerce aranmış ancak aramalar sonuçsuz kalmıştı. Dün Akşam saatlerinde Etimesgut Etiler Caddesi üzerindeki Ankara Çayı kenarında bir çocuk cesedi bulundu.

Olay yeri incelemelerinin ardından uzun süre suda kaldığı için tanınamayacak halde olan cocuk cesedi, Sincan Fatih Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Bulunan cocuk cesedi serdar Kandemir’in annesi tarafından teshıs edıldı ne yazıkkı elbise ve ayakkabılarından Serdar kandemir oldugu anlaşıldı. Fakat Serdar Kandemir’in olup olmadığı ve kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp morguna gönderildi.

Adli tıp kurumuna gelen küçük cocuğun ailesinin üzgün olduğu görüldü.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER