Kemik Kanserine Yakalanan Genç Kız Yardım Bekliyor « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Kemik Kanserine Yakalanan Genç Kız Yardım Bekliyor

Mardin Aruklu ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki Hicran Çakar,Kemik kanseri hastalığıyla mücadele ediyor. 2002 yılında hastalığa yakalanan genç kız İstanbulve Diyarbakırda bir süre tedavi görmüş ve çene kemiği alınmış.4 senedir hastalıkla mücadele eden İstanbul ve Diyarbakır’da tedavi sürecinde 30 bin TL  borçlanan aile kızları için Çene protezi takılması için yardımsever ve yetkililerden yardım bekliyor. Baba Abdullah […]

Kemik Kanserine Yakalanan Genç Kız Yardım Bekliyor
02 Mayıs 2016 - 11:14 'de eklendi

Mardin Aruklu ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki Hicran Çakar,Kemik kanseri hastalığıyla mücadele ediyor.

2002 yılında hastalığa yakalanan genç kız İstanbulve Diyarbakırda bir süre tedavi görmüş ve çene kemiği alınmış.4 senedir hastalıkla mücadele eden İstanbul ve Diyarbakır’da tedavi sürecinde 30 bin TL  borçlanan aile kızları için Çene protezi takılması için yardımsever ve yetkililerden yardım bekliyor.
Baba Abdullah Çakar ,bir camide çalışıyor .Kızımın hayatı kurtulsun ,Tedavi sürecinde artık maddi durumumuz el vermiyor ,yetkililerden ve yardımseverlerden yardım istiyorum diye konuştu.

 

Hicran Çakar ise; mutlu olmak istiyorum, rahatça dışarı çıkmak istiyorum ,tedavi olmak artık insanların bana 2 defa yüzüme bakmalarını istemiyorum. Mutlu olmak istiyorum ve maddi durumumuz iyi değil yetkililerden yardım bekliyorum dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER