Kendall Jenner sırrını habercilerle paylaştı. « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Kendall Jenner sırrını habercilerle paylaştı.

Güne yumurta ve avakado ile başlayan, kendini şımartmak istediğinde kızarmış tavuk ve pilav yemeyi tercih eden Jenner, Victoria’s Secret defilesi öncesi ne yediğini merak edenlere ise “Akşam yemeklerinde tavuk, tatlı patatesler, yumurta beyazı ve avakado yedim” şeklinde cevapladı. Kendall, New York’ta olduğu zamanlarda yakın arkadaşı Gigi Hadid’in de gittiği Gotham Gym’de boks yaptığını söyledi. Ancak […]

Kendall Jenner sırrını habercilerle paylaştı.
23 Nisan 2016 - 20:05 'de eklendi

Güne yumurta ve avakado ile başlayan, kendini şımartmak istediğinde kızarmış tavuk ve pilav yemeyi tercih eden Jenner, Victoria’s Secret defilesi öncesi ne yediğini merak edenlere ise “Akşam yemeklerinde tavuk, tatlı patatesler, yumurta beyazı ve avakado yedim” şeklinde cevapladı.

Kendall, New York’ta olduğu zamanlarda yakın arkadaşı Gigi Hadid’in de gittiği Gotham Gym’de boks yaptığını söyledi. Ancak fit kalmasının tek sırrının spor olmadığını vurgulayan Kendall, sağlıklı beslenme konusunda oldukça hassas olduğunu ve yediklerinin içeriklerine kesinlikle baktıgın söyledi.

Son dönemlerin en popüler isimlerinden biri haline gelen 20 yaşındaki Amerikalı model Kendall Jenner, formda kalmanın sırlarını hayranlarına açıkladı.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER