Kısmetse Olur Kim elendi? Yeni Damat Adayı Kime Talip Olarak Geldi ? « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Kısmetse Olur Kim elendi? Yeni Damat Adayı Kime Talip Olarak Geldi ?

Kısmetse olur’a Kim veda etti .Yeni Damat Adayı Kim ? Kısmetse olur evinde bu hafta giden isim Tankut Denker oldu. Dani ile flört eden Tankut Denker ona evlilik teklifinde bulunmuştu fakat ‘evet’ cevabını alamamıştı. Bu hafta haftanın birincileri damatlar evinden Eser West , gelinler evinden ise Nur Erkoç oldu. Nur Erkoç 10 bin TL’lik çeki […]

Kısmetse Olur Kim elendi? Yeni Damat Adayı Kime Talip Olarak Geldi ?
06 Haziran 2016 - 16:04 'de eklendi

Kısmetse olur’a Kim veda etti .Yeni Damat Adayı Kim ?

Kısmetse olur evinde bu hafta giden isim Tankut Denker oldu. Dani ile flört eden Tankut Denker ona evlilik teklifinde bulunmuştu fakat ‘evet’ cevabını alamamıştı.

Bu hafta haftanın birincileri damatlar evinden Eser West , gelinler evinden ise Nur Erkoç oldu. Nur Erkoç 10 bin TL’lik çeki kazanınca gelinler evi nden değil damatlar evinden bir aday kısmetse olur evine veda etti.
Tankut’un elendiği açıklanmasının sonrasında evde duygusal anlara neden oluyor.

Yeni Gelen Damat Adayı Turgay Tepe, Ceyda Kırıcı’ya talip olduğunu belirtti.Turgay Tepe İstanbul’da yaşıyor, aslen Samsun’lu,burcu ikizler ve mesleği ise kuaför.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER