Milletvekili Yusuf Başer Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitti. « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Milletvekili Yusuf Başer Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitti.

Yavru Vatanın Rum işgalinden kurtarılmasında gerek gazeteci olarak gerekse siyasetçi olarak mücadele veren, büyük dava adamı, Dr. Fazıl Küçük’ü rahmetle anıyorum. Türkiye bugün olduğu gibi her zaman Kıbrıs Türklerinin yanında olmaya devam edecektir” dedi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclis Başkanı Dr. Sibel Siber’in davet ettiği KKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Yıldız Seferinoğlu ile Kıbrıs’ta […]

Milletvekili Yusuf Başer Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitti.
28 Nisan 2016 - 21:22 'de eklendi

Yavru Vatanın Rum işgalinden kurtarılmasında gerek gazeteci olarak gerekse siyasetçi olarak mücadele veren, büyük dava adamı, Dr. Fazıl Küçük’ü rahmetle anıyorum. Türkiye bugün olduğu gibi her zaman Kıbrıs Türklerinin yanında olmaya devam edecektir” dedi.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclis Başkanı Dr. Sibel Siber’in davet ettiği KKTC Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Yıldız Seferinoğlu ile Kıbrıs’ta temaslarda bulunan Yusuf Başer, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı tarafından makamında ağırlandı. Meclis Başkanı Sibel Kirer ve Başbakan Hüseyin Özgürgün ile görüşmelerde bulundu.

Restorasyon çalışmaları Türkiye Cumhuriyeti tarafından yapılan Dr.Fazıl Küçük Müzesi’nin açılışında konuşan Başer;Dr. Fazıl Küçük’ü rahmetle anıyorum. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ülkemizin ayrılmaz parçasıdır.

Anayasa Komisyonu ile Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi,Ak Parti Yozgat milletvekili Yusuf Başer davet edildiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gitti.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER