MÜLTECİ KRİZİNDE AB TÜRKİYE’YE SATILDI « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

MÜLTECİ KRİZİNDE AB TÜRKİYE’YE SATILDI

Macaristan Başbakanı Sert Tepki gösterdi. Avrupa birligi ve Türkiye arasındaki mültecilerle ilgili anlaşmaya Macaristan Başbakanı Viktor Orban sert tepki gösterdi.Almanya daki Wirtschaftswoche dergisine söyleşide bulunan Orban, Merkel’in öncülük ettiği anlaşmayla ilgili ‘2Avrupa Birliğinin Güvenliği AB Dışındaki Bir güce teslim edilemez” Türkiye’ye satıldık Asla iyi bi durum degildir dedi. Mülteciler için Avrupa Birliğinin Türkiyeye toplamda 6 […]

MÜLTECİ KRİZİNDE AB TÜRKİYE’YE SATILDI
25 Nisan 2016 - 16:12 'de eklendi

Macaristan Başbakanı Sert Tepki gösterdi.

Avrupa birligi ve Türkiye arasındaki mültecilerle ilgili anlaşmaya Macaristan Başbakanı Viktor Orban sert tepki gösterdi.Almanya daki Wirtschaftswoche dergisine söyleşide bulunan Orban, Merkel’in öncülük ettiği anlaşmayla ilgili ‘2Avrupa Birliğinin Güvenliği AB Dışındaki Bir güce teslim edilemez” Türkiye’ye satıldık Asla iyi bi durum degildir dedi.

Mülteciler için Avrupa Birliğinin Türkiyeye toplamda 6 milyar Ödemeyi taahhüt ettigini söyleyen Orban,’Bu işin ne olacagını tahmin etmek zor ”diye konuştu.Ankara ile yapılan antlaşmayla Mülteci çözümü için AB’nin Türkiye’ye satıldıgını söyledi.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER