Niğde Bor ‘da İki İntihar Olayı Yaşandı « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Niğde Bor ‘da İki İntihar Olayı Yaşandı

Niğde Bor ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki genç kız evinin balkonundan atlayarak intihar etti .İddia edilen Olay Saat 10.30 sıralarında gerçekleşti. Aslıhan Aksel isimli genç kız Nedeni henüz belirlenemeyen nedenle  Kendi evinin balkonundan atladı. Atlayan genç kızın cesedi çağrılanlan ambulansla önce Bor Devlet hastanesine otopsi işlemleri için ordan da Adana adli Tıp merkezine gönderildi.Polis ekipleri olayla […]

Niğde Bor ‘da İki İntihar Olayı Yaşandı
02 Mayıs 2016 - 13:40 'de eklendi

Niğde Bor ilçesinde yaşayan 19 yaşındaki genç kız evinin balkonundan atlayarak intihar etti

.İddia edilen Olay Saat 10.30 sıralarında gerçekleşti. Aslıhan Aksel isimli genç kız Nedeni henüz belirlenemeyen nedenle  Kendi evinin balkonundan atladı. Atlayan genç kızın cesedi çağrılanlan ambulansla önce Bor Devlet hastanesine otopsi işlemleri için ordan da Adana adli Tıp merkezine gönderildi.Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Bir diger olay ise; İ. F. (46) isimli bir vatandaş intihar etmek için bir  inşaata çıktı. Uzun uğraşlar sonucu Bor Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri  vatandaşı ikna etti ve inşaattan indirdi. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER