Niğde de esnaflardan kredi kuyruğu « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Niğde de esnaflardan kredi kuyruğu

Niğde’de faiz ödememek Şartıyla 30 bin TL krediden yararlanmak isteyen esnaflar çekilen kurayla belirlendi. Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Murat Zeren Hizmet ve Egitim Binasında gerçekleştirildi.30 bin Tl faizsiz kredi için katılan 585 esnaftan 66 ‘sı için kuralar çekildi.Faizsiz kredi için 800 kişinin başvurdugunu belirten Niğde Esnaf ve Sanatkarlar […]

Niğde de esnaflardan kredi kuyruğu
25 Nisan 2016 - 12:25 'de eklendi

Niğde’de faiz ödememek Şartıyla 30 bin TL krediden yararlanmak isteyen esnaflar çekilen kurayla belirlendi.

Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Murat Zeren Hizmet ve Egitim Binasında gerçekleştirildi.30 bin Tl faizsiz kredi için katılan 585 esnaftan 66 ‘sı için kuralar çekildi.Faizsiz kredi için 800 kişinin başvurdugunu belirten Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Fahri Eker,’amacımız taksit sistemi’. diye konuştu.

30 bin TL faizsiz kredinin ölçütleri belirlendi.5 yılda değil 18 ayda geri ödemeler yapılacak.Aylık ve 3 aylık Ödemeler olarak taksit sistemi koyuldu.Yıl sonuna kadar esnaflara Niğde için ayrılan 2 milyonu esnaflarımıza dağıtacağız. Faizsiz kredi ye 800 kişi başvurunca kura sistemine dönüştürdük.Sayı 585 e düştü. çekilen kurada 66 kişiye 30 bin TL faizsiz kredi vereceğiz. Yıl sonuna kadarda Niğde için ayrılan 2 milyon’u esnaflarımıza dağıtımına devam edilecektir.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER