Seri Katil Atalay Filiz Yeni Gelişmeler ? « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Seri Katil Atalay Filiz Yeni Gelişmeler ?

  İzmir’de olduğu kamera görüntüleri belirlenen zanlı her yerde aranıyor. Polis ekipleri seri katil Atalay Filiz’i her yerde aranıyor.. 27 Mayıs günü tarih öğretmeni İstanbul Tuzla’da tarih öğretmeni Fatma kayıkçıyı öldüren. ardından elinde valizle kameralara yakalanan zanlı Filiz Her yerde aranıyor. Eğitim -Öğretim düzeyi yüksel okullarda okuyan Atalay filiz en son İzmir’de olduğu bilgisi gelen […]

Seri Katil Atalay Filiz  Yeni Gelişmeler ?
02 Haziran 2016 - 16:33 'de eklendi

 

İzmir’de olduğu kamera görüntüleri belirlenen zanlı her yerde aranıyor.

Polis ekipleri seri katil Atalay Filiz’i her yerde aranıyor.. 27 Mayıs günü tarih öğretmeni İstanbul Tuzla’da tarih öğretmeni Fatma kayıkçıyı öldüren. ardından elinde valizle kameralara yakalanan zanlı Filiz Her yerde aranıyor.
Eğitim -Öğretim düzeyi yüksel okullarda okuyan Atalay filiz en son İzmir’de olduğu bilgisi gelen ihbarlar üzerine İzmir’e yoğunlaştı.

Atalay filiz Sahte adıyla İstanbul ‘da çevresine Furkan A. olarak tanıtıyordu.
Atalay filiz Elena Radchikova’ya platonik aşık olduğu için Göktuğ Demirarslan ve Elena Radchikova’yı silahla öldürmüştü, Kırmızı bültenlede 3 yıldır aranıyordu
2013 yılında Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan (24) ve kız arkadaşı Elena Radchikova’yı öldürdüğü öğrenildi.

Polis ekipleri Zanlının İzmir’de olduğu yönünde ihbarların ardından Atalay Filiz’in Yunanistan adalarına gitme olasılıklarına karşın bütün sahil kesiminde jandarma ve polisin alarma geçtiği belirtildi.
2014 yılında Hadımköy’de bir depo kiraladığı belirlenen zanlının polis ekiplerinin incelemesinin ardından depoda çok sayıda kitap ve CD bulunduğu öğrenildi.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER