Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır aşkı bittimi? işte yanıtı! « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır aşkı bittimi? işte yanıtı!

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın fotoğrafı takipçileri tarafından begeni yagmurlarına tutuldu. Takipçileri Deniz Çakır’ın gönderisinin altına, “Süper ikilisiniz fazla yakışıyorsunuz”, “Enerjiniz bize geçiyor muhteşemsiniz”, “Çok yakışıyorsunuz, evlenin” diye yorumlar yaptı! Kısa sürede binlerce zevk meydan fotoğrafa fazla sayıda begeni ve yorum yapıldı. Oktay Kaynarca’nın sarışın bir kadınla görüntülenmesinin ardından meşhur çiftin ayrıldığı dedikodusu yayılmıştı. Deniz […]

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır aşkı bittimi? işte yanıtı!
26 Nisan 2016 - 21:53 'de eklendi

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın fotoğrafı takipçileri tarafından begeni yagmurlarına tutuldu.
Takipçileri Deniz Çakır’ın gönderisinin altına, “Süper ikilisiniz fazla yakışıyorsunuz”, “Enerjiniz bize geçiyor muhteşemsiniz”, “Çok yakışıyorsunuz, evlenin” diye yorumlar yaptı!
Kısa sürede binlerce zevk meydan fotoğrafa fazla sayıda begeni ve yorum yapıldı.
Oktay Kaynarca’nın sarışın bir kadınla görüntülenmesinin ardından meşhur çiftin ayrıldığı dedikodusu yayılmıştı. Deniz Çakır sevgilisiyle çektiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşarak ayrılık haberlerini yalanlamış oldu.

 

Geçtiğimiz günlerde sarışın bir kadınla görüntülenen Oktay Kaynarca’nın Deniz Çakır’dan ayrıldığı idda edilmişti.
Çıkan haberler karşısında sessizliğini koruyan meşhur çift bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla dedikodulara cevap vererek son noktayı koydu. Deniz Çakır sevgilisi Oktay Kaynarca’nın da mekan aldığı bir fotoğrafı paylaşıp ayrılık iddialarını asılsız oldugunu belirtti.

 

Deniz Çakır sevgilisi Oktay Kaynarca’nın da yer aldığı bir fotoğrafı paylaşıp ayrılık iddialarının aslı olmadıgını söyledi. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda yorum ve begeni yapıldı.

 

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizi setinde taşınıp aşk yaşamaya başlayan Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’dan ayrılık dedikodularına yanıt verdi.
Geçtiğimiz günlerde sarışın bir kadınla görüntülenen Oktay Kaynarca’nın Deniz Çakır’dan ayrıldığı söylenmişti.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER