Özge Ulusoy’dan Çarpıcı Açıklamalar; Evde Ağlarım ! « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Özge Ulusoy’dan Çarpıcı Açıklamalar; Evde Ağlarım !

Atomu parçalamıyoruz ama bu meslek gerçekten zor.Zaman geçtikçe piştim.Çok zor ve yoruma açık bir iş yaptıgımız meslek.Herşeye çok çabuk kırılırım ama belli etmem.Evde oturup günlerce ağladığım oluyor.Kimselere belli etemem.Dışarda güler eğlenirim ama evde ağlarım. Özge Ulusoy mankenlik mesleğinin kıymetsizleştirilğini söylerek Şu açıklamalarda bulundu;”Büyük pencereden bakmak lazım. Birçok insan mankenlikle ilgilendi ama az sayıda başarılı insan […]

Özge Ulusoy’dan Çarpıcı Açıklamalar; Evde Ağlarım !
27 Nisan 2016 - 21:40 'de eklendi

Atomu parçalamıyoruz ama bu meslek gerçekten zor.Zaman geçtikçe piştim.Çok zor ve yoruma açık bir iş yaptıgımız meslek.Herşeye çok çabuk kırılırım ama belli etmem.Evde oturup günlerce ağladığım oluyor.Kimselere belli etemem.Dışarda güler eğlenirim ama evde ağlarım.

Özge Ulusoy mankenlik mesleğinin kıymetsizleştirilğini söylerek Şu açıklamalarda bulundu;”Büyük pencereden bakmak lazım. Birçok insan mankenlikle ilgilendi ama az sayıda başarılı insan kaldı. Bu meslekte Çok çalışmak ve kendini geliştirmek gerekiyor dedi.

Ünlü manken Özge Ulusoy konuk olarak katıldığı ‘Hayat Başlasın’ programında özel yaşamıyla ilgili açıklamalarda  bulundu. Mankenlik mesleği’nin zor olduğunu belirten Ulusoy, “Atomu parçalamıyoruz  ama gerçekten çok zor bir iş yapıyoruz” dedi.

Özge Ulusoy neden ağlıyor?

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER