Sağlık Bakanından Sahte Reçete Operasyonu Açıklaması « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Sağlık Bakanından Sahte Reçete Operasyonu Açıklaması

İstanbul merkezli 32 ilde düzenlenen 266 adres baskın yapılarak  sahte reçete operasyonu düzenlemişti. Doktor ve hemşire’lerinde aralarında  bulunduğu 100 kişi gözaltına alınmıştı. Sahte reçeteyle kanser kemoterapi ,kanser ilacçlarını Savaş bölgelerine göndererek haksız kazanç edildikleri öne sürüldü.   Sağlık Bakanı Mehmet  Müezzinoğlu, Ankara Sanayi Odasında düzenlenen “Sağlık Bakanlığı Yerli Üreticilerle Buluşuyor” konulu toplantı sonrası, basın mensuplarının sorularını […]

Sağlık Bakanından Sahte Reçete Operasyonu Açıklaması
04 Mayıs 2016 - 10:29 'de eklendi

İstanbul merkezli 32 ilde düzenlenen 266 adres baskın yapılarak  sahte reçete operasyonu düzenlemişti. Doktor ve hemşire’lerinde aralarında  bulunduğu 100 kişi gözaltına alınmıştı.

Sahte reçeteyle kanser kemoterapi ,kanser ilacçlarını Savaş bölgelerine göndererek haksız kazanç edildikleri öne sürüldü.

 

Sağlık Bakanı Mehmet  Müezzinoğlu, Ankara Sanayi Odasında düzenlenen “Sağlık Bakanlığı Yerli Üreticilerle Buluşuyor” konulu toplantı sonrası, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, konuyla ilğili açıklamalarda bulundu.Yanlış yapan bedelini Ödemelidir.

 

“Hadiselerin içinde yanlış yapan meslektaşlarımızın olmamasını arzu ederiz ama varsa yanlış yapan da en ağır bedeli mutlaka ödeyecektir.Bu emniyetin, istihbaratın artık bu süreçten savcılığın ve hukukun devreye girdiği bir süreç. Yanlış yapan bedelini öder. Ödemelidir de” diye konuştu.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER