Samsun’da Silahlı kavga;3 Yaralı « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Samsun’da Silahlı kavga;3 Yaralı

Samsun’un İlkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesi Barış Bulvarı’nda Kıranköy Minibüscüler Derneği Başkanı Şaban Yurtsever (50) ve akrabaları tartıştı. Minibüs durağındaki iki grup arasındaki sözlü tartışma kavgaya dönüştü.Şaban Yutrsever (50) ile yanındaki Erdiç Yurtsever (35) ve İdris Yutsever tabancayla, karşı grupta bulunan Cengiz Y. ise kafasına aldığı sopa darbeleriyle yaralandı.Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alınan […]

Samsun’da Silahlı kavga;3 Yaralı
28 Nisan 2016 - 20:25 'de eklendi

Samsun’un İlkadım ilçesi Zeytinlik Mahallesi Barış Bulvarı’nda Kıranköy Minibüscüler Derneği Başkanı Şaban Yurtsever (50) ve akrabaları tartıştı. Minibüs durağındaki iki grup arasındaki sözlü tartışma kavgaya dönüştü.Şaban Yutrsever (50) ile yanındaki Erdiç Yurtsever (35) ve İdris Yutsever tabancayla, karşı grupta bulunan Cengiz Y. ise kafasına aldığı sopa darbeleriyle yaralandı.Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alınan Şaban Yurtsever ile Erdinç Yurtsever hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.Olaya karışan Kaçan diger zanlıların yakalanması için Çalışma başlatıldıgı Ögrenildi.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER