Survivor 2016 « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Survivor 2016

Survivor 2016 Büyük final Kıbrıs’a adaım adım yaklaşılırken programın yapımcısı Acun Ilıca Survivor hakkında yeni kuralları açıkladı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim söylemeyecek .Sayımız azaldı,Bundan sonra dokunulmazlık oyunlarında hangi takım kaybederse ada konseyinde tek isim çıkacak o eleme adayı olacak.İkinci oynanacak dokunulmazlık oyununun tekrar aynı taraf kaybederse  bir kez daha oylama yapılacak .Bundan sonra iki aday çıkacak tek […]

Survivor 2016
04 Haziran 2016 - 22:27 'de eklendi

Survivor 2016 Büyük final Kıbrıs’a adaım adım yaklaşılırken programın yapımcısı Acun Ilıca Survivor hakkında yeni kuralları açıkladı.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim söylemeyecek .Sayımız azaldı,Bundan sonra dokunulmazlık oyunlarında hangi takım kaybederse ada konseyinde tek isim çıkacak o eleme adayı olacak.İkinci oynanacak dokunulmazlık oyununun tekrar aynı taraf kaybederse  bir kez daha oylama yapılacak .Bundan sonra iki aday çıkacak tek eleme olacak şeklinde yarışmacıları bilgilendirdi.

İkinci dokunulmazlık oyununu tekrar aynı taraf kaybederse  bir kez daha oylama yapılacak,  bu sefer dokunulmazlık oyunu oynanmayacak açıklamasında bulundu.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER