Türkiye’de yaşayan suriyeli Çocuklar’a piknik Morali « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Türkiye’de yaşayan suriyeli Çocuklar’a piknik Morali

Türkiye’de yaşayan suriyeli Çocuklar’a piknik Morali Mobil Gençlik Merkezi-2 ve Mobil Gençlik Merkez’in Projesiyle Siirte yaşayan suriyeli ögrenciler piknikte buluştu. Basur mesire alanında gerçekleşen etkinlik 4 saat sürdü. voleybol, sokak tenisi, mini golf, satranç, hat sanatı, langırt, basketbol, boks, halk oyunları, matrak ve çeşitli çocuk oyunları etkinligi yapıldı. Mobil Gençlik Merkezi-2 Proje koordinatörü Özcan Özmazi […]

Türkiye’de yaşayan suriyeli Çocuklar’a piknik Morali
28 Nisan 2016 - 14:43 'de eklendi

Türkiye’de yaşayan suriyeli Çocuklar’a piknik Morali

Mobil Gençlik Merkezi-2 ve Mobil Gençlik Merkez’in Projesiyle Siirte yaşayan suriyeli ögrenciler piknikte buluştu.
Basur mesire alanında gerçekleşen etkinlik 4 saat sürdü. voleybol, sokak tenisi, mini golf, satranç, hat sanatı, langırt, basketbol, boks, halk oyunları, matrak ve çeşitli çocuk oyunları etkinligi yapıldı.
Mobil Gençlik Merkezi-2 Proje koordinatörü Özcan Özmazi Düzenlenen etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Çocuklar için güzel bir etkinlik oldu. Etkinliği duzenlenmesinde emeği geçen herekese teşekkür ederim .acıklamasında bulundu.

İHH İl Mülteci Sorumlusu ve 14 Eylül Geçici Eğitim Merkezi Koordinatörü Faruk Süzgün,düzenlenen etkinlikten çocukların keyifli bir gün geçirdiği memnun olduklarını söyledi.Piknite Buluşan çocuklar ikram edilen yemeğin ardından sona erdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER