Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer Trafik kazası Geçirdi « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer Trafik kazası Geçirdi

Kaza, Vatan Caddesi’nde  saat 20.40 sıralarında meydana geldi. Sanat Dünyasında şarkıları herkes tarafından beğenilen Aşk Şarkılarının sanatçı aynı zamanda doktor olan Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi.Sanatçı sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.Aracına arkadan Çarpılması Sonucunda maddi hasar oluştuğu öğrenildi. Ferhat Göçer’in aracına arkadan çarpan refüje savrulan diğer aracın sürücünün de durumunun iyi olduğu belirtildi.Polis kazayla ilgili […]

Ünlü Sanatçı Ferhat Göçer Trafik kazası Geçirdi
29 Nisan 2016 - 13:44 'de eklendi

Kaza, Vatan Caddesi’nde  saat 20.40 sıralarında meydana geldi.
Sanat Dünyasında şarkıları herkes tarafından beğenilen Aşk Şarkılarının sanatçı aynı zamanda doktor olan Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi.Sanatçı sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.Aracına arkadan Çarpılması Sonucunda maddi hasar oluştuğu öğrenildi. Ferhat Göçer’in aracına arkadan çarpan refüje savrulan diğer aracın sürücünün de durumunun iyi olduğu belirtildi.Polis kazayla ilgili Soruşturma başlattı.

Ferhat Göçer kazayla ilgili henüz bi açıklama yapmazken Kaza nedeniyle Büyük Bir üzüntü yaşadıgı ögrenildi. Kazanın ucuz atlatılmasından Memnun olduğu belirtildi. Sağlık kontrolleri için Ferhat Göçer Hastaneye gittiği ifade edildi.Ferhat Göçer için endişelenen hayranlarına ise açıklama geldi.Açıklamaya Göre;Sağlık durumu iyi evinde dinlemeye çekildi ,ifadeleri kullanıldı.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER