Yangında anne ile çocugu balkonda mahsur kaldı « Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com
Haber – Son Dakika Haberler – En Son Gazete Haberler – Haberova.com

Yangında anne ile çocugu balkonda mahsur kaldı

İstanbul Esenyurt’ta Kuruçeşme Mahallesi’nde bulunan 5 katlı bir apartmanın giriş katında yangın çıktı.Üst katlardaki vatandaşlar, balkon ve pencere kenarına çıkarak ekiplerin kendilerini kurtarmasını bekledi. İtfaiye ekipleri, yangına müdahalede bulunurken,bir taraftan da üst katlara merdiven uzatarak mahsur kalanları kurtarma çalışmasına başladı.Söndürme çalısmaları devam ederken mahsur kalanlarda merdiven uzatılarak kurtarıldı. Bu sırada bir annenin kucağında çocuğuyla balkonda […]

Yangında anne ile çocugu balkonda mahsur kaldı
24 Nisan 2016 - 21:24 'de eklendi

İstanbul Esenyurt’ta Kuruçeşme Mahallesi’nde bulunan 5 katlı bir apartmanın giriş katında yangın çıktı.Üst katlardaki vatandaşlar, balkon ve pencere kenarına çıkarak ekiplerin kendilerini kurtarmasını bekledi.

İtfaiye ekipleri, yangına müdahalede bulunurken,bir taraftan da üst katlara merdiven uzatarak mahsur kalanları kurtarma çalışmasına başladı.Söndürme çalısmaları devam ederken mahsur kalanlarda merdiven uzatılarak kurtarıldı. Bu sırada bir annenin kucağında çocuğuyla balkonda korkuyla kurtarılmayı beklediği görüldü.

YANGIN BÜYÜMEDEN KONTROL ALTINA ALINDI

İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın kısa sürede kontrol altına alındı. . Büyük paniğe neden olan yangında maddi hasar oluşurken ölen ya da yaralanan olmadıgı bilgisi verildi.

SON DAKİKA HABERLERİ
loading...
İLGİLİ HABERLER